VFX-W Black SHOEI

Topelt klikk pildil, et näha seda suurelt

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem pilte

VFX-W Black SHOEI

419,00 €

Tootja: Shoei

Saadavus: 7 päeva jooksul


VFX-W kiivril on radikaalselt uus ja sportlik disain, sisemisel kübaral täiesti uus konstruktsioon, integreeritud ja aerodünaamiliselt optimeeritud spoilerid ning extra suur visiir, mis pakub täiuslikku kaitset päikese ja muda eest.

8 õhu sisselaskeava kiivri esiosas ning 4 väljalaskeava kiivri külgedel ning tagaosas, tagavad parima ventilatsiooni kiivri sisemuses. Avad on disainitud selliselt, et neid oleks erakordselt lihtne puhastada.

4 erineva suurusega kiivrit, milledes sisesuurused XS-XXL. Kiivri kaal M suuruse juures on 1270gr (+/- 30gr). Eemaldatavad ja pestavad 3D Max-Dry kübar, põsepadjad ning kinnitusrihma kate.

Kiivri kübar on valmistatud Shoei poolt välja töötatud AIM+ materjalist. Kooseb see fiiberklaasist ja orgaanilisest fiibermaterjalist ning on niivõrd kõva, et saab lõigata vaid laseriga. Tulemuseks on tugevam ja kergem kübar, mis jaotab ja kannab kokkupõrkejõu turvaliselt ja efektiivselt laiali.


EQRS (Emergency Quick Release System) võimaldab vajaduse korral põsepadjad eemaldada, mis lihtsustab oluliselt kiivri eemaldamist peast ning aitab vältida täiendavate kaelavigastuste tekkimist.
suurus*:
Lisa tooted ostukorvi

*Kohustuslikud väljad

Kohaletoimetamine

Kauba toome Sinuni koostöös tuntud logistika ettevõtetega: Eesti Post, Smartpost ja DPD Eesti.

Tooted jõuavad Eesti piires Sinuni 7 päeva jooksul.